PoshtvaneGroup Phone
PoshtvaneGroup Email

بیمه آتش سوزیآتش سوزی یا حریق یکی از قدیمی ترین بلایایی است که میتواند در زمانی کوتاه، دارایی و سلامتی افراد را به خطر بیاندازد. بنا به تعریف آتش سوزی عبارت است از سوختن مواد سوختنی یا آتش ناخواسته که در لحظه وقوع از کنترل خارج شده و معمولا با دود و حرارت و نور توام باشد. آتش سوزی به نحوی آتشی است که از یک منبع حرارت زا در لحظه وقوع حادثه سرچشمه گرفته باشد یا منبع حرارتی کنترل شده ای با نیروی حرارتی خود گسترش و توسعه یافته باشد.

آتش سوزی درصورتیکه به موقع مهار نشود، موجب خسارات زیادی میگردد. بعضی اوقات آتش سوزی با سایز حوادث طبیعی مثل زلزله همراه است یا بلافاصله پس از آن ره وقوع میپیوندد. در بسیاری از موارد خسارت آتش سوزی ثانویه حتی بیشتر از خسارت حادثه اولیه به وجود آورنده آن میباشد. همچنین نتایج تحقیقات اتحادیه بیمه های آلمان به این موضوع اشاره میکند که در بسیاری از موارد عملیات اطفاء به وسیله آب یا کف های ویژه در مقایسه با خود آتش سوزی خسارات بیشتری را ایجاد میکنن.

اینجاست که ضرورت داشتن یک بیمه آتش سوزی برای اماکن با کاربری های متفاوت تحت مالکیت ما بیشتر حس میگردد.

بیمه آتش سوزی رشته ای از بیمه است که بیمه گر طی آن در قبال دریافت حق بیمه جبران خسارتهای وارده بر ساختمانها و داراییهای بیمه گذار در اثر آتش سوزی، انفجار و صاعقه را تعهد مینماید. همچنین بیمه آتش سوزی پوششهای تبعی همچون سیل، زلزله، طوفان، تگرگ و سرقت را نیز تحت پوشش قرار میدهد.

گروه بیمه ای پشتوانه آماده ارائه مشاوره های تخصصی در رابطه با بیمه آتش سوزی و همچنین صدور بیمه نامه های آتش سوزی با همکاری شرکتهای بیمه ای ایرانی میباشد.

بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان
همکاری با گروه بیمه ای پشتوانه
بیمه عمر و تامین آتیه تعاون

من طلا را دوست دارم، چرا که همچون یک بیمه خوب به سرمایه ام ثبات می بخشد.

اطلاعات تماس:


گروه بیمه ای پشتوانه


تلفن تماس: 91090923-021
(8 خط)
پست الکترونیکی:
info at poshtvanegroup.com

سامانه پیامکی: 3000475760
کیو آر کد تماس با گروه بیمه ای پشتوانه
logo-samandehi
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه کارشناسان بیمه ای پشتوانه میباشد. طرح و توسعه از وب آواک.

-35.733531, -51.465840