PoshtvaneGroup Phone
PoshtvaneGroup Email

درباره گروه بیمه ای پشتوانهگروه بیمه ای پشتوانه از مشاورین بیمه ای با تجربه که هر یک در رشته بیمه ای تخصصی خود چندین سال دارای سابقه فعالیت میباشند تشکیل گردیده است. این مشاورین خبره از ابتدای سال 1390 شمسی در قالب یک گروه بیمه ای گرد هم آمده اند تا بتوانند به شکل تخصصی در قالب یک گروه تخصصی به ارائه خدمات مشاوره ای به هموطنان عزیز ارائه خدمات نمایند.

با توجه به اینکه اولین و مهمترین دلیل برای عقد قراردادهای بیمه ای از طرف بیمه گذاران جبران خسارت در زمان بروز حوادث میباشد، در نتیجه مهمترین اصل قبل از تنظیم اینگونه قراردادها دریافت مشاوره از یک مشاور حرفه ای و تنظیم درست و دقیق جداول و مفاد قرارداد با توجه به شرایط اختصاصی بیمه گذار و مورد بیمه میباشد تا در صوت بروز خسارت، بیمه گذار کمترین زیان را دیده و جبران خسارت به شکل درست و دقیق انجام گیرد.

گروه بیمه ای پشتوانه با بهره گیری از بهترین مشاورین حرفه ای که تک تک آنها بصورت تخصصی در مورد یک شاخه بیمه ای فعالیت مینمایند بهترین شرایط مشاوره ای و تنظیم قرارداد بیمه ای در شاخه مورد نظر بیمه گذاران را برای بیمه گذاران فراهم می آورد تا بیمه گذاران بتوانند با خیال آسوده آینده سرمایه مالی و جانی خود را تضمین نمایند.

گروه بیمه ای پشتوانه با توجه به دارا بودن مشاورین بیمه ای تخصصی در شاخه های بیمه ای تخصصی همچنین این امکان را دارد تا انتخابهای متفاوتی از شرکتهای بیمه ای برای بیمه گذاران فراهم آورده و در هر شاخه بیمه ای چندین شرکت بیمه ای داخلی و خارجی را به بیمه گذاران پیشنهاد نمایند و از این نظر نیز حق انتخاب را برای بیمه گذاران به ارمغان بیاورد.

همچنین نمایندگان شرکتهای بیمه ای میتوانند جهت همکاری با گروه مشاورین پشتوانه با مدیریت گروه در تماس بوده و شرایط همکاری را جویا شوند.

بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان
همکاری با گروه بیمه ای پشتوانه
بیمه عمر و تامین آتیه تعاون

من طلا را دوست دارم، چرا که همچون یک بیمه خوب به سرمایه ام ثبات می بخشد.

اطلاعات تماس:


گروه بیمه ای پشتوانه


تلفن تماس: 91090923-021
(8 خط)
پست الکترونیکی:
info at poshtvanegroup.com

سامانه پیامکی: 3000475760
کیو آر کد تماس با گروه بیمه ای پشتوانه
logo-samandehi
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه کارشناسان بیمه ای پشتوانه میباشد. طرح و توسعه از وب آواک.

-35.733531, -51.465840